Автопарк компании

Новая серия BMW 2-купе 2019-20 года

Німецька корпорація БМВ повідомила, що готуються офіційно презентувати версію  купе авто BMW 2-ї серії.rbb Модельна лінійка сімейства машин повинна змінити BMW 2 Series Convertible BMW.
Керівництво корпорації вирішила не проводити оновлення BMW 2 серії тому, що  модель BMW 2-ї серії стане конкурентом BMW Z4, та кабріолету BMW 4 Series.
Зміни торкнуться  BMW Gran Tourer BMW і Activ Tourer, але не виключається і вихід «гарячого» БМВ М2, підкапотний простір якого займе 365 сильний двигун.BMW-M2
Подібна модель BMW 2-ї серії зможе скласти конкуренцію з Mercedes-AMG CLA 45 і седан Audi RS3, але все ж авто стане передньопривідним, що є дивним фактом, так як BMW Gran Coupe оснастять механізмом заднього прівода.
Преміум-купе BMW 2 серії побудують на архітектурній основі CLAR, що послужила базою для багатьох рестайлінгових моделей бренду. Впровадження нової бази дозволить зменшити вагу авто, що дозволить поліпшити керованість і вплинути на швидкісний характерістікі.Техніческіх характеристиках моделі BMW M2.2019
Під капотом BMW 2-ї серії німецького двох дверного купе розташувався бензиновий шести циліндровий турбо мотор S55B30T0, що встановлюється також на «гарячі» BMW M3 і BMW M4.    Це 3,0 літровий М Twin Turbo потужність (410 к.с. 550 Нм) в парі з 6 МКПП і доступною за доплату 7-ступінчастою преселективной роботизованою коробкою передач M DCT. Шістка хизується пару турбокомпресорів, закрита «сорочка» блок циліндри, 3-аж мя радіатори і додатково охолоджувач масло. Застосовується система охолодження від BMW M4 (виконання конкуренції пакета), а для її належного функціонування в повній силі дизайнерів навіть збільшили ніздрі фальшрадиаторной решітки та модернізували повітрозабірники в передньому бампері.
Автопрокат Полтава
Аренда авто Кременчуг
Прокат машин Кировоград
Прокат авто Полтава